26 sierpnia 2010

Tusk jest jak Putin czyli znalazłem Zieloną Wyspę

Wczoraj prześledziłem relację Słońca Peru z szefami OFE. Wypisz wymaluj niczym wizyta Łukaszenki czy Putina. Przyjechal zatem DOBRY DZIELNY PAN by pogrozić palcem złym WREDNYM KAPITALISTYCZNYM FUNDUSZOM, które okradają WREDNIE przyszłych emerytów. Niczym Łukaszenka, Putin zajechał do Kołchozu..... Zaiste, przez wiele lat OFE pobierały złodziejskie prowizje (wynoszące w szczycie 7%!, gdzie na zachodzie np w USA fundusze typu 401k (dużym skrócie - emerytalne) pobierają 0,1-5%) i nagle DOBRY DZIELNY PAN przyjeżdza i grozi kapitalistom, broni biednego ludu. A czemu przyjechał? Bo trzeba pieniądze z OFE wytransferować do DZIURY BUDŻETOWEJ Min. Wzrostowskiego. Jest po prostu tak źle, że trzeba dobrać się do funduszy przyszłych emerytów. Ba, jest tak źle że likwidowany jest w dużym stopniu Fundusz Rezerwy Demograficznej. Ale zaraz zaraz, jesteśmy ZIELONĄ WYSPĄ! I wiecie co? Znalazłem ją! Naprawdę! Będziemy Zieloną Wyspą MARYCHY. Słońce Peru, jak zwykle z lenistwa, zapomniał dopowiedzieć: Platforma chce liberalizować ustawę o narkotykach A zatem z pozdrowieniami dla DOBREGO DZIELNEGO PANA:

3 komentarze:

 1. Może zaapelować do Dobrego Dzielnego Pana by pogroził palcem jeszcze np. producentowi Maybacha, sprzedawcom wysp na Karaibach, wytwórcom Chivas Regal Royal Salute, itp.
  Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz użytkownika Dzisius z blogu PK:
  "Przecież od roku tu piszemy że ta ekipa na kicie jedzie ale kitu zaczyna brakować pomału.
  STOCZNIA(Grad miał odejść), Kryzys nasz niedotyczy robimy PKB4,6 a indeksy były jak ściana
  i to facet po ekonomii w randze ministra takie rzeczy gadał o w morde!Afera hazardowa
  jeden pan wymieniany w aferze (MIRO) jest Marszałkiem , a prokuratura postawiła zarzuty Kamińskiemu bo ujawnił oczywiście był w tym cel polityczny - NORMALNA AFRYKA.
  BZWBK super paru kolesi zarobi synergia się oczywiście nie uda zwolnią z jednego i drugiego banku 2-5 tyś ludzi fachowcy sami zwieją.ale kogo to .PKO zostanie bez kasy i bez większości klijętów z wbk A jak będzie odsłona kryzys odcinek 2???.
  Gdzie są te reformatorskie projekty a no nie ma .Będzie narazie przegląd zawetowanych ustaw przez Byłego Prezydenta.Dużo ich nie było jedną z pierwszych to zdrowotną trzeba przepchać tam kasa jest..Programy pomocowe dla przedsiębiorstw które były i nie były
  bo zniechęcały kompletnie do kożystania .Ato jakaś niby amnestia dla podatników po której mieli tylko kłopoty i kontrole skarbowe.http://www.trend.biz.pl/index.php?news=15644
  Przepraszam wszystkich ale ja na nich głosowałem w wyborach do sejmu bardziej ze strachu
  przed ENDRIU I ROMANEM.
  http://www.youtube.com/watch?v=D7IOFbo3pjA

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry stary kawałek! :)

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP