24 września 2010

Mniej tzw długich weekendów

Media poinformowały o nowym dniu wolnym od pracy - 6 stycznia (tzw Trzech Króli). Wszelkie portale dla masowego odbiorcy (np. Onet, Interia) przechwalają się iż będziemy mogli więcej odpocząć.
źródło: interia.pl Gdzieś tylko na końcu, jest informacja iż w zamian za ten dzień zniknie tzw "odzyskiwanie" dnia wolnego za święto przypadające w sobotę w tym samym okresie. Problem jest jednak taki, iż baaaaardzo często pracownicy odzyskiwali dzień wolny, w dogodnym terminie, tak iż pojawiał się często tzw długi weekend (np 3 dni wolne od pracy). Częściowo (bo nie wszystkie święta wypadają w dni wolne od pracy) możemy się z tym pożegnać:( Ciekawe co na to pracownicy dużych firm i korporacji? Nadal głosują na Słońce Peru, Mistrz Bajeru, a może Małego Jarka? źródło: Trzech Króli dniem wolnym od pracy Trzech Króli - dniem wolnym od pracy I na koniec statystyka: Głosowało - 415 Za - 370 Przeciw - 44 Wstrzymało się - 1 Nie głosowało - 45 glos_74_11

1 komentarz:

  1. To tylko sie cieszyc, baba dluzej w robocie, dzieciaki w szkole a traderzy beda sie mogli skupic nad wykresami w domowym zaciszu ;)

    OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP