29 października 2010

Liczba dnia - 100 bln yenów

Takie są sugestie Citigroup dla BoJ w celu pokonania deflacji, to pi razy drzwi ponad 1000 mld dolarów. Citigroup zaleca drukowanie pieniędzy w wysokości 20 razy większej niż dotychczas (5 bln yenów tj 61 mld dolarów) Link

3 komentarze:

 1. Dla mnie odkrycie "bomby" w jakiejś paczce to czysta parodia. W USA jest ogromny bałągan, a Ci geniusze dokładnie wiedzą gdzie jest paczka, skąd nadana i kto ją nadał. A przed nami midterm election. Takiego kabaretu i prania mózgu już dawno nie widziałem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komus poparcie spada,trzeba "cos" zrobic, nowe zagrozenie terrorystyczne ;) http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/przesylki-mogly-wybuchnac-w-samolotach,1551773,4
  Ciekawe jak mozna odpalic bombe sterowana telefonem komorkowym w locie :) Szczegolnie ze to jest telefon 6120c i nie jest telefonem satelitarnym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogą spokojnie drukować, rynek łyka dziś Jeny jak świeże bułeczki, opchną im każdą ilość a potem jeszcze zrobią interwencję i pozamiatają. A tak się śmiano kiedyś z dodruków, a to się okazuje ładna forma pomnażania budżetu. Podatek od tego płacą jak zwykle szarzy obywatele i jeszcze tłumnie idą na nich głosować (niezależnie od kraju). Masakra w jakich czasach nam przyszło żyć.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP