17 listopada 2010

Humor - maskotki euro 2012 czyli śmiechy z instytucji kościoła? ;)

Wczoraj poznaliśmy oficjalne maskotki Mistrzostw Europy, które w 2012 roku zostaną rozegrane na boiskach Polski i Ukrainy. Ich prezentacja odbyła się podczas wielkiej gali Teatrze Polskim w Warszawie. Nad wykonaniem maskotek czuwali specjaliści z Warner Bros. To tyle z oficjalnych komunikatów. Podczas wielkiej gali zostały zagrane 3 główne motywy muzyczne. Szczególnie polecam ten od 7:55
To utwór Bromance w hitowym mixie tego lata. Znają go wszyscy szanujący się klubowicze. A poniżej oficjalny teledysk do mixa: Dlaczego ten Pan nie wie gdzie jest? Czemu biegnie? Gdzie on się spieszy? I jaki jest koniec, nie chce psuć zabawy. Końcówka jest wesoła i narzuca się pytanie: czy twórcy zrobili to celowo, czy nie, hehe.

4 komentarze:

 1. http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/309530,rzad-rozmontowuje-ofe-by-latac-budzet.html

  OdpowiedzUsuń
 2. http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/309530,rzad-rozmontowuje-ofe-by-latac-budzet.html

  OdpowiedzUsuń
 3. ;)
  Zgadzam się, ale wiesz FIFA,UEFA to mafia, jeśli nie czytałeś to przeczytaj, warto:
  http://stojeipatrze.blogspot.com/2010/08/fifa-wszystkich-kiwa.html

  Co do ksywek dla maskotek to proponuje pivko i vodko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty SiP to się wszędzie spisków doszukujesz ... ;P I jeszcze zapodajesz jakiegoś pijanego angola, ja tu co chwile w Krk się o nich potykam. A clubowiczem nie jestem, co najwyżej 'balowiczem', także muza mnie nie ujęła, a maskotki są paskudne i nie warte takiej kasy na promocje.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP