27 listopada 2010

Kącik filmowca - Animowany przewodnik o sukcesie Polski

Poniżej materiał jaki był prezentowany na Expo 2010 w Shanghaju na temat Polski. Przygotowano go dla PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości). Film to jedna wielka propaganda sukcesu (np. iż jesteśmy "education empire "hehe). Myślę, Cię piszą".

9 komentarzy:

 1. http://www.geekweek.pl/poczatek-podatku-slonecznego/149121/#more-149121

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie - technicznie ładnie to zrobili, chociaż nijak się ma to do rzeczywistości. Tak czy siak, niech sieją propagandę sukcesu, ktokolwiek by rządził.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja uważam że propaganda zawsze musi być, nie ważne czy dobrze czy źle się dzieje. PR to podstawa w tak wielkiej globalnej wiosce. Zobacz co dzięki dobremu PR osiągnął Kucharz Roku - taniej pożyczamy niż PIIGS. Wszyscy myślą że jesteśmy zieloną wyspą i po reformach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam na myśli realizację - nie zawartość reklamówki

  OdpowiedzUsuń
 5. no nie wiem, wygląda jakby Polska to był jeden wielki węzeł komunikacyjny, a tu wszystko w korkach; samochody, swoboda gospodarcza i władza w całej okazałości swych przerobowych mocy intelektualnych

  OdpowiedzUsuń
 6. w tym filmie polski rzad mowi ze desperacko potrzebuje wzrostu

  moj szef kiedys mowil ze walesa jezdzil po europie i namawial do inwestowania w polsce,

  puenta:
  szef powiedzial wtedy oczywista oczywistosc ze jezeli biznes zobaczy ze moze robic zyski w polsce to sam przyjdzie i nie trzeba go namawiac, z drugiej strony jak panstwo nie stwarza mozliwosci to zeby nie wiem jaka propagfande siali to biznes nie przyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 7. '"Thanks to natural resources Poland is very independent" - haha :) Putin by się uśmiał :) Dalej nie oglądałem.

  Ale technicznie reklamówka bardzo dobra.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiesz co, chwilę myślałem na ten temat i to rozważałem. Jednak stwierdziłem iż tylko napiszę iż totalna propaganda a umieszczę w kąciku filmowca.

  OdpowiedzUsuń
 9. to powinno być w dziale Humor

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP