09 listopada 2010

Szczyt na srebrze?

Przynajmniej krótkoterminowy:) ?
P.S. Można się śmiać, ale czuje pismo nosem, że na obecnym szczycie G20 (11-12 Listopad 2010) zapadną jednak jakieś decyzje, które będą rzutować na dolara. Z chęcią założyłbym się o to u jakiegoś "buki":)

5 komentarzy:

 1. Ja tez czekałem dodatkowo na nizszych poziomach, myslalem nawet o tescie 2.7050 stad pozycja na 2.74 nie jest duza, tj taka jaką bym chciał mieć.
  Co do fw20 to jestem underwater bo mam 28,40,65.

  Trzeba mieć jednak oczy dookoła głowy, bo jutro fed o 21 poda info o 110 mld zakupu w kolejnym miesiącu. Co ciekawe, polecam zobaczyc zachowanie rentownosci obligacji. Szczegolnie 30 latki, bija własnie 50 sma.

  OdpowiedzUsuń
 2. Matrix się restartuje :-) "flash crash" na papierowym zlocie, dolar się silnie umacnia, wygląda to na jakaś zorganizowana ucieczkę do $ tylko czemu?... Na probe zająłem dzisiaj 2 krótkie po 2757. Stany mocno spadają i jeśli u nas po dzisiejszym wystrzale nie będzie jutro korekty to się poddaje i je zamykam.
  PS: SiP gratuluje longa na USDPLN :-) Ja czekałem na trochę niższe poziomy i się nie doczekałem :-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ledwo zająłem pozycje, wkleiłem info na bloga i forum Polityka i Gospodarka i spadło ;) fart, ot co.

  Ładnie się dolar umacnia, na fw20 ostatnie krótkie zajęte po 2765. Niestety jestem underwater:( ratuje mnie tylko usdpln zakupiony po 2.74, eh.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozamykałem krótkie na WIG20 z minimalnym zyskiem (będzie akurat na b. dobre wino ;-) ). Nie mam już do tego nerwów zwłaszcza, że debiutowałem na short'ach i chce mieć spokojny długi weekend. Może w przyszłym tygodniu podejdzie pod 2800 albo 2600, ale rynek jest tak przegrzany i rozchwiany, ze istnieje spore prawdopodobieństwo pionowego wystrzału zarówno w górę jak i w dół. Niestety fundamenty makro mające wpływ na giełdę zostały zredukowane do kwestii wydajności drukarki Benka: czy zdoła podtrzymać tą bańkę...

  OdpowiedzUsuń
 5. "A słowo stało się ciałem".
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP