16 grudnia 2010

Systemy transakcyjne na kontrakty WIG20 - Bankier, Parkiet, DIBRE

Kolega pod koniec ostatniej zimy wziął na tapetę mechaniczne systemy transakcyjne na kontrakty WIG20. Sprawa o tyle ciekawa, że popularna wśród wielu spekulantów. Niektórzy, kupują tak jak system zaleca, inni robią na odwrót - kontrariańsko.
Osobom zielonym w systemach polecam Echa Rynku SII (podcast) - Tajemnica automatycznych systemów transakcyjnych
Zasady były wspólne dla wszystkich i dodano m.in. punktowe prowizje. 1. Bankier - system dzienny - można śledzić tutaj Start 2 Luty 2010 Krzywa kapitału: Komentarz: system od startu badania jest ~300 pkt na plusie na kontrakcie 2. Bankier - system tygodniowy - założenia Start 4 Luty 2010 Krzywa kapitału: Komentarz: system od startu badania jest ponad ~300 pkt na plusie na kontrakcie 3. System DI BRE - wg metody tzw żółwia - więcej np w plikach pdf Start 2 Luty 2010 Komentarz: system od startu badania jest ponad ~400 pkt na plusie na kontrakcie 4. System Parkietu - gazeta Parkiet - system Kamila Jarosa Start 22 Styczeń 2010 Komentarz: system od startu badania jest ledwo na plusie na kontrakcie Plik źródłowy (XLSX) tutaj. Znasz inne? Dopisz w komentarzu - mówimy jednak o systemie udostępnianym publicznie i za darmo.

5 komentarzy:

 1. http://www.bm.bph.pl/index.php?p=komentarze&kid=15&kom_kid=26

  Nie notowałem skuteczności, nie jest to system jako taki ale wskazania do gry "DT" często były trafne.

  Jeszcze do 02 XII wskazywali punkty wejścia oraz SL. Nie wiem co się ostatnio stało że publikują wyłącznie poziom wsparcia. Ktoś kiedyś wtopił i zrobił dym...?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne! To mi przypomina, że muszę wreszcie odkurzyć tą stertę umów z BOŚiem o prowadzenie rachunku w DM i coś może sobie podłubać na parkiecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. 300 pkt w prawie rok to lipa, zalozmy ze ktos chce grac bezpiecznie 5 kontraktow na 100k kapitalu to ma 15% zysku brutto..

  OdpowiedzUsuń
 4. @"Anonimowy pisze...

  300 pkt w prawie rok to lipa, zalozmy ze ktos chce grac bezpiecznie 5 kontraktow na 100k kapitalu to ma 15% zysku brutto..
  "

  A kto gra 5 kontraktami mając 100tys? Lepiej 10 i więcej.

  OdpowiedzUsuń
 5. no tak lepiej 20 i wiecej a potem dd bedzie 50%

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP