20 lutego 2011

Wykres dnia - ruch na niedźwiedzim forum - korekta blisko

Wykres można zrobić praktycznie z wszystkiego. Dlatego jeden z moich kolegów zrobił wykres z ruchu na jednym z for, na którym siedzą "niedźwiedzie". Sam na to forum zaglądam i sobie je cenie bo jak każde forum ma paru ciekawych użytkowników. Do rzeczy. Kolega zrobił wykres z ilości odsłon oraz ilości postów dziennego wątku przeznaczonego dla rynków finansowych (rynek amerykański) - w skrócie IDS. W tle widać indeks SP500. Wykres jakby sugeruje (klin zniżkujący) nadejście dużej korekty w stanach bo ruch z tego klina powinien być w górę (ruch na forum).
Ot ciekawostka, która dobrze nakłada się z postem poniżej o pozycjach graczy na FX, oraz o końcu uwalnianiu pieniędzy z konta SFP przez UST, oraz analogią z 1937 roku.

9 komentarzy:

 1. http://www.wykop.pl/link/634709/amerykanski-sen-historia-naszych-pieniedzy/

  humor

  OdpowiedzUsuń
 2. Na ten film szkoda czasu bo jest w wielu miejscach zmanipulowany, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Okazuje się, że nie tylko "oszołomy" przewidują bessę (i to jaką):
  http://pragcap.com/jeff-gundlach-the-sp-500-is-going-to-500

  OdpowiedzUsuń
 4. dedek no mnie wychodzi na koniec 2012 550 p na sp500 póki co mamy czas do zrobienia szczytów max w maju ostatni peak. Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 5. @anonimowy
  A skąd Ci to wychodzi, bo wiesz, babie u lekarza wychodzi 3000 na sp500 za pol roku;)

  No i szczegolnie ze sie nie podpisales, wiec jakis anonimowy twierdzi ze mu wychodzi. Rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. SIP a jakie znaczenie ma anonimowość a konkretny nick ? a to skąd czerpie to moja własna analiza i nie muszę podawać szcszegółów a konkrety, które podałem. Peak tego roku na ideksach jest w I połowie tego roku, a załamanie już za parę miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
 7. @anonimowy
  żadnego nie ma znaczenia ale wybacz - wpada ktoś, twierdzi że szczyt. Jak spytasz mojej babci to ona też ma własne zdanie.
  Zatem uargumentuj swoją analizę, bo bez argumentacji, wykresów czy czego tam uważasz to taka opinia to warta jest funta kłaków. Wybacz ale tak to wygląda. To tak jak by na chat room wszedł ktoś i naglę powiedział że jutro wojna. Kto to mówi, skąd coś wie? NIC nie wiadomo, zatem na osobnika nie zwracasz uwagi.

  Nie zależy mi na takich komentarzach, bo anonimowych to jest tutaj 100, albo więcej. Chcesz to nadaj sobie nazwę, ale to mozę i zbyteczne. Jedyne co to uargumentuj wypowiedź bo inaczej jest nie warta funta kłaków. Taka czysta prawda. Mens talk.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten wykres jest bardzo dobry. SiP, czy mógłbyś go co jakiś czas zamieszczać na swoim blogu w zaktualizowanej wersji?
  Pozdrawiam.
  patar

  OdpowiedzUsuń
 9. @Patar
  pomysle co z tym zrobic i jak to ewentualnie regularnie zamieszczac. Faktycznie dziala jak za dotknieciem magicznej rożdzki.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP