16 czerwca 2011

Przyczyna siły Franka Kimono rozszyfrowana - po polsku przez TMS Brokers

Poprzednio na blogu opisałem w dużym skrócie raport IB Nomura i własne pomysły na temat przyczyn siły franka. Raport w języku angielskim mógł być nie przez wszystkich zrozumiały. Obecnie ukazał się specjalny raport od TMS Brokers pod nazwą "Skąd ta siła franka?" który prawie w całości opiera się na moich dwóch wpisach (które z kolei powstały na bazie raportu banku inwestycyjnego): Przyczyna siły Franka Kimono rozszyfrowana Frank szwajcarski europejskim złotem
W związku z wersją w języku ojczystym możliwe jest poszerzenie grona odbiorców co też czynię publikując poniżej raport TMS Brokers. Skąd Ta siła Franka? - raport - klik tutaj - docstoc Skąd Ta siła Franka? - raport - klik tutaj - scribd O franku na moim blogu było już nie raz, np polecam: Przyczyna siły Franka Kimono rozszyfrowana Nomura: Polscy kredytobiorcy na łasce SNB czyli LIBOR 2% podwaja ratę (zobacz również komentarze pod wpisem) Frank szwajcarski europejskim złotem Wykres dnia - CHFPLN - nowy rekord Liczba dnia - nieruchomości - sztywny kurs franka do forinta węgierskiego Wykres dnia - Co zrobi Franek Kimono? czy tag/etykietę CHF/Franek na blogu.

1 komentarz:

  1. Czyli jednym słowem przyczyna /choc złożnoa/ jest jedna;

    Szwajcaria jest normalnym krajem, ze zdrową /w tle otaczających ją/gospodarką, dbająca o własne interesy, z trzeźwo myślącymi decydentami - vide ucieczka we właściwym czasie z greckiej makulatury.

    Hmm, gdyby wiedziec skąd teraz uciekają Szwajcarzy będzie wiadomo kto jest kolejny na odstrzał.

    OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP