26 lipca 2011

Kucharz Roku - jest tu jakiś cfaniak?

Na komentarze Kucharza Roku: Zerowy deficyt już za cztery lata?
W 2015 roku nie będziemy już mieli deficytu. Taką deklarację składa obecny minister finansów Jacek Rostowski tuż przed wyborami Zadbać o to będzie więc musiał następny rząd. Co więcej Rostowski zaznacza, że zerowy deficyt będzie musiał się utrzymywać na zerowym poziomie tak długo, aż zadłużenie naszego kraju w relacji do PKB nie spadnie do 40 proc. PKB.
moja krótka piłka - Jak Pan jest taki chojrak, to proszę umieścić w konstytucji zapis, iż nie można wypychać oficjalnego długu poza statystyki przez machlojki a la Krajowy Fundusz Drogowy itp. Inaczej grozi to karą wiezienia 15 lat dla Ministra Finansów. Jest tu jakiś "cfaniak"?

5 komentarzy:

 1. He he - kampania wyborcza przed nami...

  OdpowiedzUsuń
 2. No brawo SiP - zgadzam się w 100%. MinFin nie powinien się wypowiadać, tylko zaproponować zapisy ustawowe, jeżeli nie konstytucyjne i forsować je wśród (p)osłów. Całą jego wypowiedź traktuję jako śmieszny bełkot.

  Co do kreatywnej księgowości też pełna zgoda.
  Poza tym bardzo lubię "chłopaki nie płaczą" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tylko wtrącę, że takiego zastoju zarówno na rynku zagranicznym jak i krajowym nie widziałem nawet podczas szczytu kryzysu! Ale ten Pan wie lepiej. Będzie wzrost PKB bo statystyka pod kontrolą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. JKM jako poseł na sejm I kadencji zaproponował projekt zapisu w konstytucji, zakazującego uchwalania budżetu z deficytem. Odpowiedzią był rechot na sali. Takie rzeczy to nawet nie w Erze...

  OdpowiedzUsuń
 5. SebaTT
  Potwierdzam u nas też kicha.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP