21 lipca 2011

Liczba dnia - 17%

O tyle wg szefów dużych funduszy powinien spaść SP500/DJIA by FED ewentualnie rozważył wdrożenie QE3. Na SP500 oznacza to poziom 1100. więcej

8 komentarzy:

 1. A tu dosyć ciekawe wykresy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sorry , teraz link:

  http://forsal.pl/artykuly/532822,czy_rozmiar_ma_znaczenie_im_krotszy_czlonek_tym_szybszy_wzrost_pkb.html

  OdpowiedzUsuń
 3. link skrócony:
  http://tiny.pl/h5h9c

  OdpowiedzUsuń
 4. bez komenatarza:

  Rostowski: Ja się Fitcha nie boję

  22.07. Warszawa (PAP) - Ja się Fitcha nie boję - stwierdził w piątek minister finansów Jacek Rostowski podczas konferencji prasowej. Odniósł się w ten sposób do informacji, że agencja ratingowa Fitch zapowiedziała ogłoszenie częściowej niewypłacalności Grecji.

  "W tej sytuacji, w której przygotowano mechanizmy, które zapewnią stabilność systemu bankowego Grecji i zapewnią Grecji, Portugalii i Irlandii wyjście z tej pułapki zadłużenia, agencje powiedzą swoje, bo muszą, ale nie spowoduje to paniki na rynku, bo wszyscy wiedzą, że sytuacja jest pod kontrolą" - ocenił.

  Szef resortu finansów mówił też, że Polska w najbliższym czasie nie przystąpi do strefy euro. "Od dłuższego czasu mówimy, że strefa euro musi być naprawiona. Kryzys pokazał, że w konstrukcji strefy euro są poważne pęknięcia. One muszą być naprawione, aby Polska do niej przystąpiła" - powiedział...

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rostowski-Ja-sie-Fitcha-nie-boje-2378852.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Jacek nikogo i niczego się nie boi bo zawsze wszystko ma pod kontrolą.
  Taka postawa znamionuje przede wszystkim głupców.

  OdpowiedzUsuń
 6. No, jesli rozmowy ws deficitu sie nie powioda, osiagniecie tych 17% nie bedzie zadnym problemem. Podobnie w przypadku downgradu US.

  Lehman x2?

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP