11 października 2011

Humor dnia - Piotr Tylkowski - Ruch Poparcia Palikota

znalezione przez Panika2008 Właśnie się pojawiło u Kataryny: "Palikot zapowiada ściąganie krzyża w Sejmie czyli godna inauguracja 4 lat odwracania uwagi od rządu pyskówkami światoppglądowymi." I tego właśnie się obawiam - będą ataki personalne na PiS, Kaczyńskiego czy to Jarosława ale i pewnie śp Lecha, ataki na krzyż i dalsza walka walka o aborcję, religię lub jej brak, picie alkoholu itd itp. Będzie zatem prowadzona w mediach i gazetach jedna wielka wojna ideologiczna i zawracanie kota ogonem. Brudne ataki personalne. Zero lub mało koncentracji na gospodarce, ekonomii i prawdziwych problemach :(

3 komentarze:

 1. Bo ludziska za dużo TV oglądają. Wychodzisz na ulicę i co drugi to awatara telewizora.
  Elektorat Palikota (mam nadzieję) tak ma sprany mózg, że głosowałby nawet na trampki gdyby kandydowały, byle nie głosować na PiS czy PO.

  Wejście RPP do sejmu odczytuję jako ostateczny upadek elementarnej przyzwoitości, poczucia odpowiedzialności, umiejętności przewidywania, rozumienia polskiej racji stanu, bezmyślności ekonomicznej i bez owijania w bawełnę - robienie sobie jaj z pogrzebu. Od kilku dni nie jem kolacji, żeby na to wszystko nie puścić pawia.

  OdpowiedzUsuń
 2. i jeszcze trafne ujęcie Ściosa: "dokonany przez te osoby wybór należy traktować jako dobrowolny akt samobójstwa i nie odmawiać im prawa do skorzystania z dobrodziejstw wolnej woli"

  OdpowiedzUsuń
 3. #Paprica

  Pełna zgoda.

  Dodam tylko jeszcze, że jak w każdym kraju rządzą elity. Uzurpacja demokracji po przez tak zwane demokratyczne wybory jest fikcją. Rządzi marketing polityczny i kropka. Zwróćcie uwagę na fakt, że obecnie Premier & spółka lansują potrzebę silnego przywódcy, silnej władzy - koniec z miłością i konsensusami. Polsce potrzebni silni i stanowczy politycy - jest to odpowiedź na zwiększające się napięcia społeczne i brak zrozumienia dla obecnej sytuacji w PL i na świecie. Najprawdopodobniej prawdziwe sondaże wskazują na zapotrzebowanie na taki wizerunek.

  http://www.youtube.com/watch?v=tFz1VVXsWRU

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP