10 grudnia 2011

Humor dnia - kicha2012 - odcinek 2

Bez komentarza bo sam materiał jest śmieszny:) Kontener zamiast Etiudy
Lotnisko Chopina wycofało się z reaktywacji terminalu Etiuda na Euro 2012. Zamiast tego powstanie terminal w kontenerze, obok którego wyrośnie miasteczko dla kibiców. [...] Kibice do kontenera Dlatego na Okęciu ruszyły już spotkania koordynacyjne w sprawie obsługi spodziewanego najazdu pasażerów podczas Euro 2012. W grudniu lotniskowy koordynator zbiera zapotrzebowanie od linii rozkładowych, a w styczniu organizuje dogrywkę na tzw. ad hoki (specjalnie na Euro). – Wycofaliśmy się z pomysłu adaptacji dawnego terminalu Etiuda i przeniesienia tam części odpraw – ujawnia rzecznik Portów Lotniczych Przemysław Przybylski. – W razie potrzeby obsłużymy część pasażerów w tymczasowym terminalu kontenerowym – zapowiada. Scenariusz kontenerowy przygotowuje też budowane dla tanich linii lotnisko w Modlinie. Jak powiedział nam prezes spółki Port Lotniczy Modlin Piotr Okienczyc, lotnisko zaopatrzyło się już w kontenerowy terminal do kontroli bezpieczeństwa i obsługi pasażerów małych samolotów biznesowych, którymi mają przylecieć m.in. bogaci Rosjanie.
Miejsca na polu namiotowym imitują pokoje hotelowe
Na niemieckich kibiców czekają... namioty Niemieccy kibice, którzy chcieli zarezerwować pokój w hotelu w Charkowie na mecz z Holandią 14 czerwca w piłkarskich mistrzostwach Europy dostali propozycję noclegu... pod namiotem. Zachodnie media są przerażone panującym bałaganem - To będzie totalny chaos. Kompletna porażka. Na pół roku przed spotkaniem w prawie dwumilionowym Charkowie jest 40 hoteli i wszystkie miejsca zarezerwowane. Zwykły miłośnik futbolu nie ma szans na kwaterunek - napisała gazeta "Bild". Jedyną możliwością pozostaje... namiot. Za 48 euro kibice mogą go wynająć w oddalonym o 17 kilometrów od stadionu polu. W cenie są dwie maty i śpiwory szerokie na 140 cm. Na stronie internetowej miejsca na polu namiotowym nazwano "pokojamhttp://www.blogger.com/img/blank.gifi hotelowymi", a ich liczbę określono na 300. Do tego zapewniona jest 24-godzinna ochrona, toalety typu toi-toi, plastikowe prysznice, barek i ogród. Niemcy wyliczyli, że do Charkowa zamierza przyjechać ok. 12 tys. fanów z ich kraju oraz z Holandii. Nikt jednak nie wie, gdzie kibice będą mogli nocować w normalnych warunkach pod dachem. Nawet biura podróży nie oferują żadnych pakietów, bo nie mogą znaleźć dogodnie położonych hoteli.
Nie autostrady, ale tradycyjna polska gościnność...
Rzecz nie w autostradach ale pięknych stadionach, hotelach i hostelach. Resztę załatwi tradycyjna polska gościnność (przyp.SiP - nie ma autostrad więc gości należy spić, to się może nie zorientują co i jak), przyroda i natura - mówi Sport.pl były prezes PZPN Michał Listkiewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP