15 maja 2013

Ośrodki wypoczynkowe dla urzędników - dlaczego to jeszcze istnieje?

Czego oko nie widzi, tego sercu nie żal, mówi jedno z przysłów. Przemierzając okolice Mikołajek i Ruciane-Nida natknąłem się na takie oto wynalazki.


I to wszystko z naszych podatków. Myślałem, że takie czasy minęły ale jednak nie. Może ktoś ma listę ośrodków urzędników i pracowników rządu? A jeszcze lepiej wraz z kosztami utrzymania?

10 komentarzy:

 1. no jak widac czlowiek nie wie wszystkiego - SIP akurat tutaj myslalem, ze sie nie zdziwisz :-) a jednak zonk.

  OdpowiedzUsuń
 2. @MArek
  nie wiedziałem że są ośrodki z widokiem na piękne jezioro. To że są ośrodki to tak - wiem, ale że tyle? Widziałem rok temu nad morzem, tutaj widze kolejne. W sylwestra w górach też widziałem i teraz te mazury przelały czarę.

  OdpowiedzUsuń
 3. no jest tego sporo kiedys krajobrazowo jak podrozowalem to widzialem ale nie na mazurach. Coz. NO comment

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę SiP mnie zadziwiasz.
  Przecież ....
  Komuna nie wróciła!
  Ona zawsze tu była!
  Tu i teraz także jest!
  Jak widzisz ma się b. dobrze.
  Tak to jest, jak dopuszcza się, zgodnie z linią obowiązującej jedynie słusznej propagandy, by rzadzili i tzw. przemiany (uwłaszczenie!) robili ci sami ludzie, którzy wprowadzali stan wojenny. To nikt inny tylko oni sami dzielili okrągły TORT przy tzw. okrągłym stole.
  PO to właśnie ONI, zrobili ten Szus zza pleców SLD (funkcyjni) i UW/UD (kolabora). Szast prast i po wszystkim .... z rzadem Olszewskiego a potem PiSu.
  Widać, że jak diabeł święconej wody boją się prawdy, a więc Kaczora, bo ten niezależny (od nich), dlatego potrzebowali innego kaczora, figuranta - Donalda .... piłkarzyka.
  P.S.
  DOWODY LEŻĄ NA ULICY:
  Strzelanie do protestujących w 70-tym to ...
  "PO'bicie ze SKUTKIEM ŚMIERTELNYM"

  OdpowiedzUsuń
 5. juz w czasach rzadow poprzedniej kolacji, w roku 2005, istniala stanowisko ds pozbycia sie osrodkow rzadowych

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.travelforum.pl/hotele-pensjonaty-i-apartamenty-w-polsce/4403-o-rodki-rz-dowe-co-dalej.html

  OdpowiedzUsuń
 7. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rzadowe-osrodki-wypoczynkowe-pojda-pod-mlotek,wid,12458098,wiadomosc.html?ticaid=110989&_ticrsn=3

  OdpowiedzUsuń
 8. LJ3 pisze...

  kaczor może i ma trochę dobrych pomysłów ale jest złym człowiekiem a trzeba pamietać że to źli ludzie a nie złe systemy krzywdzili innych ludzi więc póki Polska bedzie sie rozwijać choćby pomału to na szczescie ludzie nie dopuszczą tej destrukcyjnej bandy oszolomów do władzy najgorsze ze tusk o tym wie i majac taki handicap nie musi sie zbytnnio starac co jest bardzo nie dobre PO nie ma konkurencji takiej prawdziwej i to jest głowny powod tego ze jest jak jest

  OdpowiedzUsuń
 9. @LJ3

  Dokładnie tak jak piszesz. Ci sami ludzi w latach 70-tych, 80-tych i obecnie. Przecież peło to postkomunistyczna łuniawolnoździ
  Całe to "obalenie komuny" to była parodia na oczach wszystkich i większość nic nie zauważyła. Ergo : Polacy to pół-mózgi czyli dobrze im tak.
  Sorka - to rozgoryczenie przez mnie przemawia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokladnie jak pisze LJ3. Jest powód dlaczego Kiszczak za wyprowadzenie wojska przeciwko cwyilom wbrew prawu, gdzie 90+ z nich zginelo dostal 2 lata w zawieszeniu na 4. Czy corka jednego z kolesi z Rady Ocalenia Narodowego zostaje prezesem PGNIGE bez doswiadczenia i przygotowania. System ktory mamy jest taka przepotwarzonym systemem tych samych srodowisk nieco wymieszanych z nowymi.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP