25 marca 2017

Wykres dnia - chiński rynek akcji buduje bazę pod wybicie

Indeks Shanghai Composite zbliża się do oporu. Po jego pokonaniu następnym celem jest 3600.


 
SHC za stooq.com


Hang Seng Index za stooq.com


Tajwan - TAIEX Index - Taiwan za stooq.com 


Południowa Korea - Kospi index 


Malezja - Kuala Lumpur


Indonezja - Dżakarta

Tajlandia

Brazylia - Bovespa

Meksyk - Bolsa


PS. Jedni mówią baza pod wybicie  a inni widzą testowanie oporów i szczyt notowań. Warto obserwować azję, wraz z notowaniami rudy żelaza i węgla.

2 komentarze:

 1. Wszystkie wykresy na zielono, cala naprzod, nie straszna nam zadna lodowa gora!

  OdpowiedzUsuń
 2. @SiP
  Patrząc na powyższe wykresy (poza Shanghai Composite) rozumiem, że wbrew temu co napisałeś na początku, sugerujesz spadki ? Na wykresach widać podejście pod istotny opór, podwójne lub potrójne szczyty itp.
  Też tak to widzę. Indeksy amerykańskie jakoś opornie nie chcą jednak spadać. Zasadzam się na te spadki już od końca grudnia 2016 i ciągle NIC !
  Muszę Ci pogratulować. W połowie 2016 prognozowałeś, iż SnP dojdzie do 2400 w ostatniej fali wzrostów. Trafiłeś IDEALNIE w punkt !
  Na wykresach tygodniowych na SnP i Nasdaq widać wyraźną piątą falę. Oczywiście przy falach niepodobna stwierdzić gdzie będzie jej koniec. Jeśli teraz zacznie się nieco większa fala spadkowa, a taka jest prognozowana (spadek o około 10% na SnP) to należy uważnie obserwować powrotną falę wzrostową. Ona pokaże czy mamy do czynienia z końcem hossy. Spadkowa fala zresztą też nam coś pokaże.

  OdpowiedzUsuń


Komentując anonimowo - podpisz się. Łatwiej prowadzi się dyskusję.
SiP